خرابی تلفن ثابت از سیم کشی داخلی در اصفهان با ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳

خرابی از سیم کشی داخلی تلفن ثابت در اصفهان را  با شماره ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳  و   ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵

دلایل خرابی از سیم کشی داخلی تلفن ثابت در اصفهان

۱- از پورت اصلی دم درب ساختمان باشد .

۲-ممکن است از فرسوده بودن کابل تلفن باشد .

۳-اتصال دو سیم با یک دیگر

۴-قطع شدن در پشت پریز ها

۵-اتصال کنتاکت های داخل سوکت پریز تلفن

۶-رسیدن رطوبت ناشی از باران به داخل جعبه مخابرات ساختمان

خرابی تلفن ثابت در اصفهان در خدمت شهروندان عزیز

در صورتی  که خرابی تلفن ثابت در اصفهان ،  از سیم کشی داخلی تلفن شما می باشد  با امداد فنی ۱۱۷  با شماره  ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵  ویا  ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳ تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت ماموران ما به محل شما فرستاده تا مشکل را بر طرف نمایند

رنگ بندی کابل های مخابراتی

کابل های مخابراتی دارای دو دسته رنگ اصلی و فرعی می باشند .رنگ های اصلی به ترتیب سفید ،قرمز ،مشکی ،زرد  و بنفش هستند و رنگ های فرعی به ترتیب آبی ،نارنجی ،سبز ،قهوه ای و طوسی هستند . کلیه کابل های مخابراتی از ترکیب رنگ های اصلی با رنگ های فرعی بدست آیند . به این ترتیب که یک رنگ اصلی با ۵ رنگ فرعی ،پنج زوج را تشکیل می دهد و نهایتا از این ترکیب رنگ های اصلی و فرعی بیست و پنج زوج تشکیل می شود . مثال تصویر

 

 خط تلفن

خط تلفن (یا به زبان حرفه ای خط یا مدار ) به قسمتی از یک مدار مخابراتی گفته می شود . خط تلفن در معانی سیم یا محیط انتقال سیگنالی که دستگاه تلفن کاربر را به شبکه مخابرات متصل می کند نیز به کار می رود .همچنین ممکن است منظور از خط تلفن ،اشاره به شماره تلفنی باشد که برای کاربر و جهت مقاصد حسابرسی در نظر گرفته شده است .

تاریخچه

در ۱۸۷۶میلادی ،خطوط تلفن اولیه تنها با یک سیم ،تلفن ها را به یکدیگر متصل می کردند و هادی برگشت زمین بود .بعد ها در سال ۱۸۷۸میلادی شرکت تلفن بل استفاده از خطوط دو سیمه را آغاز کرد که تلفن ها را به تلفن خانه متصل می نمود .

خطوط تلفن اولیه عموماً مسی و گاهی آلومینیمی بودند که بعدها به صورت زوج به هم تابیده در آمدند .خطوط تلفن جدید ممکن است به جای عبور از بالای تیر های تلفن از زیر زمین بگذرد و سیگنال هایشان آنالوگ یا دیجیتال باشد .

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *