۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳ و ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵

خرابی تلفن ثابت در اصفهان در خدمت هستیم  با شماره    ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳        www.emdad-fani.ir

سیم کشی تلفن ثابت ، عیب یابی اتصالی تلفن ثابت ، خرابی تلفن از سیم کشی داخلی ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳   , ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵، پایین آمدن سرعت اینترنت

اگر خط تلفن قطع شده ، با مراجعه به سایت مخابرات ویا ۲۰۱۱۷ تماس حاصل نمایید . چنانچه قطع شدن و یا خرابی خط تلفن از سیم کشی داخلی توسط مخابرات گزارش شد،

با پشتیبانی  گروه فنی ۱۱۷ پاسارگاد مرکز فوریتهای خرابی تلفن در اصفهان با شماره   ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵   ویا   ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳  تماس حاصل نمایید .

خرابی تلفن ثابت در اصفهان علل متفاوتی دارد که می توان  از فرسودگی کابل ویا اتصالی سیم  برق که با تلفن در یک  خرطومی رد شده و یا به دلیل جنس  استخوانی سیم ممکن است در مسیر سیم کشی و یا در پشت پریز قطع شده باشد .

اگر سیم کشی تلفن ثابت درمحیط باز زیر نور آفتاب ویا در زمستان در زیر باران قرار گیر باعث فرسودگی کابل تلفن می شود باعث اتصال ویا خش دار شدن صدا تلفن باعث پایین آمدن سرعت اینترنت می شود و یا خط روی خط می افتد .اگر سیم تلفن در مسیر سیم برق ویا در میدان مغناطیسی کنتور قرار گیرد باعث اختلال می شود .

با سیم کشی استاندارد توسط پرسنل گروه فنی ۱۱۷  پاسارگاد از بروز چنین مشکلات جلوگیری میشود .

 

شرکت های جدید و تازه احداث  شده نیاز به تعداد زیاد خط دارند ولی به دلیل استاندارد های ساختمان فقط سیم تلفن با قابلیت دو خط لحاظ شده که مشکل استفاده از خط های بیشتر را دارند  و اینکه اگر در فکر بر طرف کردن این مشکل هستید فقط با یک تماس با شماره  ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳  گروه فنی برق پاسارگاد مشکل را بر طرف بدانند .

آیا مشکل سرعت اینترنت دارید ؟

مشکلات  سرعت اینترنت دلایل متفاوتی دارد مثلا ضخامت سیم جنس سیم تلفن محل عبور سیم کشی (عبور در موازات سیم برق ساختمان )قرار گرفتن در میدان مغناطیسی ، رطوبت و….که باعث مشکلات زیادی هم در سرعت اینترنت و هم در کیفیت خط تلفن ایجاد می کند لذا با تماس باگروه فنی برق پاسارگاد با شماره ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳  ویا  ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵ تماس تا در اولین فرصت مشکلات را رفع نماییم .

 

در صورت خرابی از سیم کشی داخلی تلفن ثابت می باشد  باگروه فنی ۱۱۷ پاسارگاد  مرکز فوریتهای اصفهان با شماره   ۰۳۱۳۷۷۷۷۹۰۵  ویا  ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳  تماس حاصل نمایید .

اگر مشکل از سیم کشی داخلی ساختمان شما می باشد . باید با پشتیبانی گروه فنی ۱۱۷ با شماره های   ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳ و ۳۷۷۷۷۹۰۵ ۰۳۱ تماس حاصل نماید تا در اسرع وقت متخصصان ما در محل حاضر شوند و مشکل سیم کشی داخلی تلفن را بر طرف کنند .