نصب دزد گیر اصفهان

 دزد گیر

 دزدگیر :نصب دزدگیر ، امنیت بالای برای اماکن مسکونی و اداریتان ایجاد کنید 

با نصب دزدگیر هوشمند .می توانید هر تعداد ریموت به سیستم اضافه کرد. برای کل اعضا  و قابلیت ارسال sms .در زمینه قطع برق  و تلفن ویا ورود هر شخصی که ریموت دارد .قابلیت خاموش و روشن کردن آن از راه دور به وسیله تلفن . دقت بالای سیستم از مزایای  این نوع دزدگیر است . برای نصب  به متخصصان گروه فنی  در اصفهان. با شماره   ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳  تماس حاصل نمایید .

نصب انواع برنده های دزدگیر در اصفهان

نصب دزدگیر مستر 

نصب دزدگیر یونیک

نصب دزدگیر آنیک

نصب دزدگیر گود آلارم

فروش و نصب دزدگیر در اصفهان را  با گروه فنی  با شماره   ۰۹۳۷۹۷۵۳۳۹۳   تا در کوتاه ترین زمان  جهت مشاوره رایگان و یا نصب دزدگیر برای منزل ، دفتر کار ، انبار ،باغ و ویلا  و یا فروشگاه با تماس بگیرید .

 

دزدگیر: سیستم امنیتی اماکن و خودرو وسیله‌ای است .که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی . شکستن یک قفل.با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان می‌کند.دزدگیرهای موجود در بازار هرچند از لحاظ ظاهر .در انواع و اشکال مختلفی ارائه شده‌اند.ولی بطور کلی همگی آن‌ها دارای یک ساختار مشترکی می‌باشند.یعنی اکثرا دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند .که محل وصل حسگر باز و حسگر بسته می‌باشند و دارای کلید معمولی . سوئیچ آلفا. قفل رمزی یا کلید کنترل از راه دور جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند. همچنین مدارات آن شامل مدار شارژ باتری جهت. قطع شدن برق دستگاه بوده و دارای مدار آژیر می‌باشند. در نهایت دزدگیرها گاهشمار ورود .و گاهشمار خروج و گاهشمار آژیر دارند و ممکن است .مجهز به تلفن‌کننده خودکار در هنگام تحریک نیز باشند. سازندهٔ این دستگاه شخصی امریکایی به‌نام ریورند اگوستیس راسل بوده‌است.

6دیدگاه

 • خانم اسماعیل زاده

  با سلام من یک خانم کارمند هستم و بیشتر مواقع خانه نیستم وهمیشه نگران امنیت خانه ام بودم اما ازموقعه ای که دزدگیر درخانه ام نصب کردم با آرامش خاطر خانه را ترک می کنم .خواستم به خاطر این آرامش ازشرکت امداد فنی پاسارگاد تشکر کنم .

 • شرکت رز پخش

  سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی برای شرکت های که ۵۰ پرسنل به بالا دارند خیلی بهتر از حضور غیاب کارتی هست ، دیگر امکان کارت زدن فردی برای شخص دیگر وجود ندارد . با تشکر از زحمت مشاوره

 • محمد علی قاسمی

  اگر از همان اول به شرکت امداد فنی کار دزدگیر را سپرده بودم در زمان سرقت از منزلم دزدگیر درست کار می کرد و حالا تمام مال را داشتم

 • حسین رفیعی

  دورود بر شما با انتخاب جای مناسب برای آژیر دزدگیر دیگه مزاحمت برای همسایه ها ندارد

 • عباس زمانی

  سلام .ببخشید ریموت که تعویض کردید خیلی بهتر از ریموت فابریک خودش است میشه ریموت های دیگه را تعویض کرد

 • داروخانه منصوری

  خیلی راحت با sms دزدگیر را خاموش و روشن مکنم از تو خانه هر وقت صدا در بیاد از تو خانه خاموش می کنم دیگه خسته شده بودم هر شب باید به داروخانه می رفتم تا دزدگیر خاموش کنم .

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *