سیم کشی برق ساختمان در اصفهان

خدمات رفع عیب و رفع اتصالی برق و سیم کشی و باز سازی سیم کشی ساختمان نور پردازی تعویض کلید پریز و نصب کلید محافظ از جان در اصفهان را جهت اجرا با گروه پاسارگاد  تماس حاصل نمایید .

انجام سیم کشی مجزا برای برق کولر گازی به منظور جلو گیری از سوختن سیم های برق آب شدن کلید پریزها سوختن کلید مینیاتوری

اساس برق کشی کولر گازی ، باید با انتخاب کابل مجزا مناسب نسبت به ظرفیت کولر گازی و طول مسافت  از پای کنتور برق با نصب کلید مینیاتوری تا جعبه تقسیم کولر گازی .

بعد از باز سازی منزل و تغییرات در ساخت باید سیم کشی برق  هم  باید به روز و مجدد انجام شود چون  سیم و کابل ها با گذشت زمان  فرسوده می شود و عایق  سیم ها خشک می شود و موجب اتصالی بین دو سیم فاز و نول می شود .

با نصب کلید محافظ جان اگر سیم برق با بدن وسیله ای مانند  (کولر آبی ، اجاق گاز ،ماشین لباسشویی ، یخچال و …..) اتصالی کند بدنه فلزی آن دستگاه برق دار می شود و در صورت تماس بدن با آن وسیله باعث برق گرفتگی می شود ، حال اگر کلید محافظ جان در مسیر برق اصلی قرار گیرد چنانچه وسیله ای اتصالی کند به صورت خود کار برق اصلی ساختمان قطع و از بروز برق گرفتگی جلوگیری میشود .

با اجرا نور پردازی به صورت علمی هم با کاهش مصرف انرژی برق وبالا بردن راندمان ، روشنایی بیشتر و محیطی زیبا برایتان ایجاد می کنیم.

گروه پاسارگاد در خدمت مردم اصفهان .

8دیدگاه

 • مهندس اسدی

  با تشکر از پرسنل ماهر گروه فنی پاسارگاد بدلیل اینکه از ۳ شرکت مراجعه کردند برای رفع مشکل ولی نتوانستند مشکل اتصالی ما را حل کنند ، ولی پرسنل گروه فنی مشکل را حل کردند . با تشکر از مدیریت گروه فنی پاسارگاد

 • دکتر حمید مومنی

  خیلی تمیز و اصولی سیم کشی انجام می دهند با سپاس فراوان از گروه فنی پاسارگاد برای پرسنل ماهر

 • بهزاد داریوش

  با تشکر از مدیریت گروه فنی پاسارگاد از انتخاب پرسنل با شخصیت و ماهر .

 • باشگاه بدن سازی پارسیان

  با تشکر از نیروهای زبده گروه فنی پاسارگاد

 • دکتر عبائی

  خیلی ماهر در رفع عیب اتصالی برق در چند شرکتی که امدند و نتوانستند ، فقط این شرکت مشکل اتصالی محوطه ویلا من را حل کردند

 • داروخانه ناجی

  دیگر خسته شدم که کنتور قطع میشد هر روز باید ۳طبقه را پایین می رفتم تا اینکه امدادفنی پاسارگاد سیم کشی مجزا برای کولر گازی کشیدند .به شما که کولر گازی دارید هم این کار را توصیه می کنم

 • دکتر حمیدی

  سیم کشی که برای من انجام دادن واقعا زیبا و ایمنی را لحاظ کردند با تشکر از پرسنل

 • مهندس حمیدی

  پرسنل ماهر و با شخصیت

 • نظرات برای این پست بسته شده است.